E martë, 16 gusht 2022
Promoção Suplementos Mais Baratos
Koha e leximit: 2 minuta

Udhëzues Definitiv për të Ushqyerin: Hap pas Hapi

Nuk mund të mendoj për bodybuilding pa më ardhur menjëherë në mendje kjo fjalë. ushqimi. Është pjesa e procesit që mbyllet, së bashku me...

Ushqimi klinik, sporti apo vetë-ndërgjegjësimi?

Nëse jeni futur ndonjëherë në një palestër, sigurisht që ju është sugjeruar të konsultoheni me një mjek diete sportet dhe, nëse ndoshta nuk keni shkuar kurrë në palestër,...

PROJEKTIMI I SHTOPIS

TRAJNIMI

Trajnimi ABCD

Në këtë trajnim, ne do të organizojmë një plan që synon hipertrofi me tre pushime javore, njëra prej tyre pikërisht në mes të qarkut javor. Komplete, përsëritje dhe...

Qëndro me ne

16,985TifozëtGëzojnë
5,186NdjekësitNdjek
658abonentëRegjistrohuni
- Njoftim -spot_img

Njoftimet e fundit

Relora – Tani Ushqime | Për çfarë është, Përfitimet?

Çfarë është Relora? Relora ka qenë shpesh në qendër të disa studimeve që kanë vërtetuar shkencërisht përfitimet e saj dhe ndërveprimin e drejtpërdrejtë të këtyre...

Anabolikët

Duhet patur kujdes kur merrni këshilla për steroid anabolik

Lënia e ambientit sportiv konkurrues për amatorin dhe madje arritja e gradave thjesht estetike, steroidet Steroidet anabolike po futen gjithnjë e më shumë...

Trenbolone Acetate: Anaboliku më i fortë në botë!

Mësoni GJITHA për një nga steroidet më të fortë anabolikë në botë, Trenbolone! Zbuloni përfitimet e tij, efektet anësore, si ta merrni, ku ta blini dhe SHUMCH MORE SHUMORE!

Turinabol: Një Anabolik më i Sigurt se Dianabol!

Mësoni më shumë rreth Turinabol, një derivat anabolik i Dianabol, por me shumë më pak efekte anësore. Mësoni përfitimet e tij, si ta merrni, efektet e tij anësore dhe SHUMCH MORE SHUMORE!

Unë dua të marr "bombë"!

Kjo frazë është thënë pafundësisht në situata të ndryshme. Mund të ishte thënë nga dikush që është lodhur nga stërvitjet dhe mendon se është...

Zbuloni atë që askush nuk ju thotë për të pasur trupa të mëdhenj, të rëndë dhe të përcaktuar!

JO ME GENJESHTRA! MJAFT TË SHIKONI NJERËZIT TË FITIN SHPEJT MUSKUJ DHE TË MARRIN REZULTATE DHE TË THOJNË SE ËSHTË PROTEINA E HIRËS,...
- Njoftim -spot_img

receta fitnesi

Ne e dimë se për të arritur një qëllim, është thelbësore që të kemi shumë fokus, vendosmëri dhe, natyrisht, të ndjekim një dietë shëndetshëm, kjo na ndihmon...